Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  257,00 zł , zmiana od tamtej pory: 5,45%

500 bardzo ładnych Yennefer, które odstraszą fanów ceną? :D)

Zgłoś do moderatora
Wiedźmin z figurką za ponad 3000 zł. Yennefer od Prime 1 Studio
Wojciech Gruszczyk 

https://img.ppe.pl/upload/news/17/55/33/800/380/1755331881.jpg

CD Projekt RED chętnie wrzuca wypasione figurki z Wiedźmina do swojego sklepu, ale firma chętnie współpracuje także z zewnętrznymi firmami. Prime 1 Studio przygotowało bardzo ładną Yennefer, która jednak odstraszy graczy ceną.

Prime 1 Studio zaprezentowało Yennefer z Vengerbergu, która w okresie od grudnia 2020 roku do marca 2021 roku trafi do wiernych fanów Wiedźmina. Gadżet został wyceniony na 799 dolarów (około 3092 zł) – choć trzeba zaznaczyć, że jest to limitowana wersja figurki, która w standardowym modelu kosztuje 699 dolarów (2705 zł).
Deluxe Version będzie dostępne wyłącznie w nakładzie 500 egzemplarzy, ale trzeba podkreślić, że jedyną różnicą względem standardowego modelu jest pojawienie się dodatkowej postaci (Uma). Czy warto dopłacać do takiej skromnej przyjemności? Szczerze trudno mi powiedzieć.
Niezależnie od wybranego modelu, Yennefer z Vengerbergu od Prime 1 Studio to 50-centymetrowa figurka, która na swojej podstawce posiada megaskop, czyli specjalne urządzenie wykorzystywane przez magów do komunikacji i teleportacji.
Warto zwrócić uwagę, że Yennefer w tym wypadku korzysta z alternatywnego stroju, który był dostępny w jednym z 16 darmowych DLC przygotowanych przez CD Projekt RED do Wiedźmina 3: Dziki Gon.

https://www.ppe.pl/news/140048/wiedzmin-z-figurka-za-ponad-3000-zl-yennefer-od-prime-1-studio.html 
Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
CDPROJEKT -1,81% 271,00 2020-01-27 17:02:03
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.