Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  55,60 zł , zmiana od tamtej pory: 42,09%

5 spółek z mocnymi wynikami za 1 kwartał 2023 r.

Zgłoś do moderatora
Cytat:"Oceniając wyniki spółki Comp warto pamiętać, że w 2022 roku nastąpiła restrukturyzacja działalności spółki zależnej Elzab. To obciążało wyniki spółki. Spółka początkowo mówiła, że restrukturyzacja miała się skończyć w 2022 roku, jednak obecnie jest mowa o lipcu 2023 roku."

Źródło: https://www.sii.org.pl/16495/analizy/analizy-i-komentarze/5-spolek-z-mocnymi-wynikami-za-1-kwartal-2023-r.html 

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
COMP -1,00% 79,00 2024-02-23 16:49:51