Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  0,13 zł , zmiana od tamtej pory: 48,41%

5 lat ściema o rozkręcaniu trwa

Zgłoś do moderatora
https://www.biznesradar.pl/a/43143,inventionmed-chce-przejsc-na-rynek-glowny-na-przelomie-2018-2019-r

InventionMed chce przejść na rynek główny na przełomie 2018/2019 r.

W realizowanym projekcie TutorDerm pierwsze przychody z komercjalizacji pojawią się w 2020 roku, a najpóźniej w 2021 roku planowane jest osiągnięcie progu rentowności

Spółka zakłada, że masowa sprzedaż urządzenia TutoDerm rozpocznie się w I kw. 2020 r., zaś na rynkach zagranicznych w IV kw. 2020 r. Pierwsze przychody z komercjalizacji pojawią się w 2020 roku.

My w strategii skupiamy się w pierwszej kolejności na Europie Zachodniej i Stanach Zjednoczonych. Później - w 2021 roku to będzie bogata część Azji - Malezja, Tajwan, Japonia, a także Chiny i Korea Południowa.

Spółka zakłada, że osiągnięcie poziom 30% udziału przychodów ze sprzedaży zagranicznej na koniec 2020 r. na rynkach zagranicznych.

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
INVENTION -1,06% 0,19 2023-10-03 17:03:04
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.