Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  1,44 zł , zmiana od tamtej pory: -30,56%

4pln za akcje to cena tylko 17mln za paki

Zgłoś do moderatora
D..ly chca wycofac primetech z gieldy, pytanie po co?
Czy zaplaca wiecej niz 1.45 kto to wie , tzn wie ten kto zna odpowiedz po co d..ly chca wycofac spolke z gieldy

Poki co akcje primetechu Mozna traktowac jako papiery wartosciowe o cenie minimalnej 1.45 z zastrzezeniem ze wykup jest raz do Roku w nieprzewidywanym terminie.
Ja spuscilem 50% tego co posiadalem zaluje ale no coz posluchalem zlych doradcow z forum ale skoro wiadomo ze d..ly nie odpuszcza to ja po 1.45 tez nie to co zostalo musi zrekompensowac sprzedane akcje.
Wiec 3-4 pln bo 1.45 jest bankowo.
Przykro tylko z powodu takich jak Adam gra mocno na siebie , tak mocno ze az chamsko.
  • 4pln za akcje to cena tylko 17mln za paki Autor: ~Jerzy

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
PRIMETECH -13,04% 1,00 2020-10-30 14:01:02
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.