Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  37,00 zł , zmiana od tamtej pory: -88,11%

4MASS DA 500% DO STYCZNIA CZYTAĆ:

Zgłoś do moderatora
1 spółka pozyskała dofinansowanie 2 prezes udzielił pożyczki NIEODPŁATNIE! 3 maja umowy ze skarbem państwa a mianowicie poczta Polska jeśli dograja umowę to tu nie będzie 4zl a 14zl w każdym mieście wiosce jakby na pocztę brali maski, płyny 4massa to jesteśmy Panowie ustawieni ustawieni. 4 kapitalizacja spółka która będzie sprzedawała towar nr 1 na zimę jest groszowa, bo około 70mln w porównaniu z mercatorem wartym Prawie 4mld!! Nie będzie może tu mercatora2 ale musimy mieć na uwadze, ze lockdown wprowadza już Izrael jak i rozważa Uk. W Czechach obecnie jest rekord zakażeń 2-3k osób dziennie gdzie kraj jest 3 razy mniejszy! Zastanówcie się nie słuchajcie troli, w chwili obecnej przypomina mi to sytuacje z początku mercatora gdzie również zarząd trochę sprzedał a przy tak kolosalnym zapotrzebowaniu na maski i płyny jesienią/ wiosna sprzedaż akcji pod pożyczkę spółce ma jak najbardziej pozytywny wydźwięk. 4 płyny znajdują już sie w ogromnych sieciach sprzedażowych jak biedronka. Nie namawiam do kupna ale przestrzegam przed sprzedażą do której trole namawiają na 10000 sposobów miejscie swój rozum i spójrzcie 1-2msc do przodu

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
AQUATECH 2,80% 4,40 2020-10-29 17:01:14
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.