Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  0,45 zł , zmiana od tamtej pory: -62,33%

45 groszy nie zejdzi

Zgłoś do moderatora
Nie wiem czy zauważyliscie Panowie, ale ktos skupuje od was akcje po 45 goroszy i cena tego stoku nie schodzi ponizej tego progu. Niedawno byly tutaj bardzo duze volumeny po 100 000 akcji per dzien nawet 150 000. Dzinnie obroty na tej firmie wynosza po 5000zl. Wydaje mi sie ze ktos zbiera akcje tej spolki po cichu by nastepnie oglosic 1 wazny komunikat. Po 2 cena bitcoina wyskoczyla w ostatnim tygodniu o 40% do gory co pociaga do tego zeby wiekszosc "gowno spolek" tez wystrzelila. Gdyz dolar sie chwilowo oslabia. Wydaje mi sie ze w ciagu tych 1-3 miesiecy bedzie ostre wybicie na wszystkich gowno spolkach na swiecie w tym tez moonlit.

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

Zapisz się na bezpłatny newsletter Bankier.pl
[x]
MOONLIT 10,16% 0,17 2023-06-01 16:31:24