Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  3,57 zł , zmiana od tamtej pory: 31,09%

42 mln zł zysku za trzeci kwartał :),a ja liczyłem na 20-25 mln haha

Zgłoś do moderatora
42 mln zł zysku za trzeci kwartał :),a ja liczyłem na 20-25 mln haha.Piękne wyniki.

Najlepsze jest to,że ceny materiałów budowlanych,ceny stali zaczynają od kilku tygodni spadać,więc wyniki za czwarty kwartał będą jeszcze lepsze.To samo za pierwszy i drugi kwartał 2022 roku.
Myślałem,że kapitalizacja 1 mld zł będzie za rok,a ona będzie szybciej.Teraz tylko cierpliwość i czekać na wyniki kolejnych kwartałów.

Przychody rosną,cena materiałów spada,marża będzie rosła,więc można się zorientować jak to wpłynie na wyniki i cene akcji ;)

Mirbud przypomina mi Asbis,tam latami kisiło się na 2-3 zł,po czym w pół roku wystrzeliło na 25 zł.Ważne,żeby łapać takie momenty przed największymi wzrostami.
Oczywiście nie twierdze,że będzie tu 25 zł,ale 10-12 zł i kapitalizacja 1 mld zł jest na to duża szansa.
W tym roku około 140-150 mln zł zysku,w przyszłym 200-220 mln zysku,więc 1 mld zł kapitalizacji będzie się należało jak psu buda :)

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
MIRBUD 3,43% 4,68 2022-01-17 17:00:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.