Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  0,12 zł , zmiana od tamtej pory: 40,02%

40 mln budowa, 20 mln dotacja, 20 mln aktywa a wycena 25 mln?

Zgłoś do moderatora
Po budowie aktywa spolki wzrosna pobad 90 mln minus pozyczka od prezesa 12 mln to ok 80 mln czyli 40 gr na akcje

Dzid kurs 12 groszy z haczykiem gr a forumowe ciamajdy kwiczą, ze drogo :) samych dotacji spółka dostanie przeliczając na 1 akcję prawie 10 groszy (dokładnie 9,8 grosza)

Drogo to bedzie przy C/WK 5 czyli kurs 2 zl i wtedy będę sprzedawał

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
INVENTION -3,09% 0,17 2023-06-01 16:04:24
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.