Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  0,88 zł , zmiana od tamtej pory: -6,82%

4 porady dla Prezesa Tymińskiego i Spółki

Zgłoś do moderatora
1 . Rudy kupuj baner na steam. Jeżeli kiedy kolwiek się pyli kupywać to teraz, w grudniu.

2. Rudy nie pękaj tylko dawaj migiem kąkretne info z datą kiedy będzie multi players. Ma być przed Gwiazdką. Najwyżej potem się to info 'zaktualizuje' (zmodyfikuje itd.). Przeciez i tak nie chodzi o graczy tylko o akcje.

W sumie miałam mieć 4 porady ale pierw róbcie te dwie to wtedy poluzuje wam smycz i poratuję następnymi.

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
CIGAMES -2,15% 0,82 2020-01-21 10:58:41
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.