Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  9,88 zł , zmiana od tamtej pory: -1,54%

4 MW w PV - osiągnięcia PGE w 2021

Zgłoś do moderatora
:DDDD

Ciągle najważniejsze jest planowanie morskich wiatraków. Realizacji projektów w obszarze OZE - BRAK.
Mijają właśnie 2 lata kiedy radosny prezesik zapowiedział bankructwo PGE jeżeli nie zostaną wydzielona aktywa węglowe. Aktywa ciągle są w grupie a transformacja energetyczna jest w d... ;)
Najważniejsze, że 3 tys. ha jest "zabezpieczone" czyli jest płacona dzierżawa za pola na których nigdy nie postaną farmy PV bo PGE potrzebuje 500 lat, żeby postawić planowane farmy.
Jest koniec marca, PGE podobno ma pozwolenia na budowę farm PV o łącznej mocy 170 MW. Ile budów już się rozpoczęło ?
ZE PAK w 8 miesięcy postawiła farmę o mocy 70 MW na własnych gruntach. PGE ma ich kilkanaście tysięcy ha ale pod PV musiała wydzierżawić kolejne 3 tys. ha.

Może na konferencji będzie możliwość zadawania pytań prezesikowi to może wyjaśni od kogo i po co spółka dzierżawi grunty pod PV i dlaczego nie buduje na własnych.
Oczywiście, że nie będzie możliwości zadawania pytań. Pytania są już przygotowane i dotyczą tylko "sukcesów" spółki :DDDD

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
PGE 1,04% 9,73 2022-08-12 17:01:58
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.