Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  4,45 zł , zmiana od tamtej pory: 9,21%

4 latach sprzedałem wreszcie te szmaciane akcje

Zgłoś do moderatora
Po 4 latach sprzedałem wreszcie te szmaciane akcje. -40% na kursie, pewnie drugie 40% uwzględniając inflację. Tu nie ma na co czekać, co roku ktoś wróży że akje pójda zaraz na 10 czy 20zł. Zobaczcie, że spółka nie idzie w żadnym kierunku. Taka stagnacja może trwać kolejne kilka lat, pieniądze będą płynęły ze sprzedaży obligacji a na ich wykup będzie coraz mniej pieniędzy.
Moim zdaniem jest szansa na to że kurs podskoczy bardzo szybko do ok 5.00zł, a potem będzie równie szybki zjazd poniżej 3,50zł.
Nie chcę tu straszyć ani zachęcać, ale a mam już dosyć dojenia mnie przez zarząd.
Wszystkim forumowiczom BBIDEV życzę więcej szczęścia.

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
BBIDEV 3,40% 4,86 2023-12-08 17:00:00