Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  2,20 zł , zmiana od tamtej pory: 4,55%

4.31...cena nowej emisji 2 mln akcji?

Zgłoś do moderatora
Ciekawe że Acrebit oszacował jak rozumiem wartość 1 akcji NeoACR na 4.31.... To chyba nie moze ustalić ceny akcji w nowej emisji za gotówkę dużo poniżej 3 złotych no by sami sobie zaprzeczali i działali na szkodę spółki....ciekawe.... Jedno jest pewne że skoro wycenili NeoACR na20 mln to nie będą mogli zejść poniżej 2 złotych z cena emisyjna

Ta wycena działa w dwie strony z jednej na stanowić uzasadnienie oraz zabezpieczenie przed ewentualnymi protestami na NWZA a z drugiej ogranicza obniżanie ceny enisyjnej to by było przeciwko interesowi spółki

To chyba daje nadzieję

Na moje oko nie mogą nagle
  • 4.31...cena nowej emisji 2 mln akcji? Autor: ~Acreo

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
ACREBIT 0,00% 2,30 2021-01-25 09:00:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.