Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  28,00 zł , zmiana od tamtej pory: 25,14%
Nadal mocne podstawy do znacznego wzrostu... Biorąc pod uwagę wszystkie aspekty w ciągu następnych tygodni rośnie -(pytanie o dynamikę wzrostu i ostateczny poziom stabilizacj, bo obecnie było widać skupowanie przez większych graczy). Następnie będziemy czekać na wyniki 3Q2022, które przy rozwiązaniu rezerw mogą raczej tylko pozytywnie zaskoczyć.
  • 3X,XX Autor: ~TA
  • Re: 3X,XX Autor: ~Krzysztof43

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

Zapisz się na bezpłatny newsletter Bankier.pl
[x]
ALIOR -2,61% 35,04 2022-12-06 12:25:43