Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  13,28 zł , zmiana od tamtej pory: 56,63%

30 dni trail - na test narzędzia

Zgłoś do moderatora
Hej,
jeśli ktoś byłby zainteresowany przetestowaniem narzędzia to warto skorzystać z opcji 30 dniowej. Nie wymagają karty ani żadnej opłaty. Wystarczy podać maila: https://woodpecker.co/pp/woodpecker/30dni 

https://i.imgur.com/4veidkr.jpeg

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

Zapisz się na bezpłatny newsletter Bankier.pl
[x]
WOODPCKR 1,96% 20,80 2023-09-29 16:26:33