Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  15,53 zł , zmiana od tamtej pory: 60,85%

3 sesje giełdowe do wyników - sierpień bardzo ciekawy miesiąc!

Zgłoś do moderatora
Do wyników za sierpień 2022r - zostały 3 sesje giełdowe (piątek, poniedziałek, wtorek). Dane powinny pojawić się rano przed środową sesją.

Chciałbym zwrócić uwagę na układ miesiąca sierpnia 2022r - wręcz idealny pod osiągniecie rewelacyjnego wyniku.

Sierpień 2022r - składał się z 23 dni roboczych - to bardzo dużo. Jest to bardzo ważne - bo w firmach handlowych takich jak ASBIS (duży dystrybutor) fakturowanie odbywa się w dni robocze. Czym więcej tego typu dni - tym większy obrót. Dodatkowo miesiąc zaczął się od poniedziałku i skończył na środzie - czyli w miesiącu było 5 poniedziałków. Jest to bardzo ważne, bo w firmach handlowych największe zamówienia spływają po weekendzie i są realizowane na początku tygodnia.
W poprzednim roku - taki sam układ miesiąca (23 dni robocze - zaczynające się od poniedziałku) miał marzec 2021r i osiągnięty wtedy przychód 261 mln USD - został pobity dopiero w listopadzie 2021r (306 mln USD), gdzie były już realizowane zamówienia pod zatowarowanie grudniowe, czyli miesiąc prezentów!

Sam prowadzę firmę handlową, a wcześniej w takich pracowałem. Taki układ miesiąca jaki był w sierpniu 2022r - był i będzie w całym roku najlepszy do osiągnięcia bardzo dobrego wyniku - podobnie jak przy takim samym układzie w marcu 2021r.

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
ASBIS 0,08% 24,98 2022-12-09 17:01:30
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.