Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  0,94 zł , zmiana od tamtej pory: 87,23%

29.02.2016 JHM DEVELOPMENT S.A. rozpoczyna przedsprzedaż nowych mieszkań

Zgłoś do moderatora
29.02.2016
JHM DEVELOPMENT S.A. rozpoczyna przedsprzedaż nowych mieszkań w ramach kontynuacji JHM DEVELOPMENT S.A. rozpoczyna przedsprzedaż nowych mieszkań w ramach kontynuacji inwestycji „Osiedle Okrzejówka" w Żyrardowie.

Nowy blok mieszkalny powstanie w ramach drugiego etapu budowy nowoczesnego „Osiedla Okrzejówka" usytuowanego w jednej z najbardziej atrakcyjnych i dogodnych lokalizacji Żyrardowa - w ścisłym centrum miasta, niedaleko dworca PKP, z dostępem do bardzo dobrej infrastruktury. „Osiedle Okrzejówka" docelowo będzie składało się z trzech sześciokondygnacyjnych budynków z cichobieżnymi windami i wbudowanymi garażami oraz infrastruktury towarzyszącej w postaci miejsc parkingowych, placu zabaw i terenu zielonego.

Blok mieszkalny oraz infrastruktura towarzysząca, które zostały zrealizowane w ramach pierwszego etapu budowy „Osiedla Okrzejówka" w Żyrardowie wyróżniają się walorami estetycznymi, nowoczesną, efektowną architekturą, wysokim standardem wykonania, jak również funkcjonalnością, co odzwierciedla charakter całej inwestycji. W ramach pierwszego etapu powstało 88 mieszkań obejmujących lokale dwu- i trzypokojowe, jak również chętnie wybierane przez naszych Klientów mieszkania czteropokojowe.

 

Przedsprzedaż mieszkań w nowym bloku, który powstanie w ramach drugiego etapu budowy „Osiedla Okrzejówka" w Żyrardowie, obejmuje 34 komfortowe lokale mieszkalne o funkcjonalnym, ergonomicznym rozkładzie, z możliwością indywidualnej aranżacji na etapie realizacji inwestycji. Mieszkania oferowane w ramach przedsprzedaży obejmują lokale dwupokojowe o pow. od 44,4 m2, jak również przestronne lokale czteropokojowe o pow. do 83,9 m2. Układ mieszkań został zaprojektowany w taki sposób, aby zapewnić jak najlepsze doświetlenie pomieszczeń. W części podziemnej budynku zaprojektowano 8 garaży oraz komórki lokatorsk
  • 29.02.2016 JHM DEVELOPMENT S.A. rozpoczyna przedsprzedaż nowych mieszkań Autor: ~dovado

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

Zapisz się na bezpłatny newsletter Bankier.pl
[x]
JHMDEV 0,00% 1,76 2019-12-16 16:23:26