Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  39,30 zł , zmiana od tamtej pory: -29,01%

28 zł rili rili són

Zgłoś do moderatora
hihihi dziubaski lecimy na nowe minima. Kasa się kończy, gierek nie ma. Przed OM jeszcze Zookeeper i DFH, a o tych grach cisza.
Zaraz JQN napisze, że Kostkowski da kase z kolejnej gry na zlecenie ale wtedy leniwi studenci ze wschodu rzucą się w wir pracy nad kolejną guanogierką a OM zobaczymy w 2024 r. więc to żadne pozytywne info.

28 zł to może być duzo. Zmieniam na 18 zł!

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
PYRAMID 0,72% 27,90 2022-05-27 16:08:07
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.