Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  0,75 zł , zmiana od tamtej pory: -9,12%

26 groszy na akcje zysku, 4 zł majątku na akcje a wezwanie po 59 gr haha

Zgłoś do moderatora
Śmiech na sali !!! 4 zł majątku na akcje a cena akcji 75 groszy. 3 letnie zyski (e) wyższe niż cena bieżąca akcji.
Jakby KCI było notowane na Nasdaq to jedna akcja kosztowałaby 7 dolarów czyli około 28 zł.
Ludzie nie dajcie sie oszukać ! Hajdek chce z wami zrobić to co H.Cortez z indianami w Meksyku w XVIw. - odebrać złoto za nic nie warte szkiełka. To sie mu nie uda. Jakim trzeba być frajerem żeby oddać KCI za 59 groni przy C/WK 0,17.

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
KCI 0,00% 0,68 2020-11-27 17:00:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.