Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  2,11 zł , zmiana od tamtej pory: -5,45%

250% na szybko?

Zgłoś do moderatora
W zasadzie nie widzę większych przeciwwskazań do zwiększenia tego pułapu!!

Minął rok odkąd polecałem przyjrzeć się walorowi Getin Noble (GNB).
Wtedy kurs wynosił 17gr i mieliśmy bardzo podobne ruchy na papierze jak w ostatnim czasie (zbieranie z ukrytego, akumulacja potwierdzona A/D, wyprzedanie, RSI etc).
Technicznie sytuacja wyglada bardzo podobnie.
Rok temu, kurs poszybował z 17gr na 0.6PLN. Historia lubi się powtarzać, a wg mnie wszystkie ostatnie ruchy na to wskazują. Polecam obserwację, bo może być spółka rozgrywana i być może znowu szybkie 250% lub więcej będzie do ugrania.

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

Zapisz się na bezpłatny newsletter Bankier.pl
[x]
JUJUBEE 1,27% 2,00 2022-12-09 16:44:32