Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  3,19 zł , zmiana od tamtej pory: -0,63%

250 milionów od Emitela to da nam 17,80 zł dywidendy

Zgłoś do moderatora
163 bańki zasądzone plus 100 baniek z odsetek i to jest stan na 2 lipca. Wystarczy kupić akcje i czekać do uprawomocnienia wyroku. Na taką kase moge czekać 5 - 10 lat a sądze że Emitel mając w perspektywie zrobienie IPO za 1,5 miliarda nie bedzie załował kasy dla Madzi. Apelacje złożyli tylko po to by Emitel mógł skupić z rynku troche Madzi żeby zmniejszyć strate tego odszkodowania. Im dłuzej bedzie sie ciagla apelacja tym wiecej akcji wpadnie dla Emitela
Któregoś pięknego dnia po ESPI otworzymy sie na 20 zł idealnie byłoby na wiosne jak wszystko budzi sie do życia

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
06MAGNA 0,00% 3,17 2022-01-14 17:00:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.