Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  46,15 zł , zmiana od tamtej pory: 6,18%

25 lat GPW i DZIESIEC LAT CHUDYCH dla drobnych nie z ukladow okradanych

Zgłoś do moderatora
25 lat GPW i DZIESIEC LAT CHUDYCH dla drobnych nie z ukladow okradanych
Zgłoś do moderatora
Dnia 2017-09-03 o godz. 13:43 ~Czesio napisał(a):
> Czas to zmienić i oczyścić GPW z oszustów
> REWOLUCJA NA MIARE GESLEROWEJ  INACZEJ nowy plan MORAWIECKIEGO PRZYNIESIE marny efekt na lata i skorzystają przy korycie ......

Moze w przyszlm tygodniu albo sie zapisze do ukladu ??

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

Zapisz się na bezpłatny newsletter Bankier.pl
[x]
GPW 1,77% 49,00 2020-10-19 17:00:00