Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  36,80 zł , zmiana od tamtej pory: 16,98%

25 lat GPW i DZIESIEC LAT CHUDYCH dla drobnych nie z ukladow okradanych

Zgłoś do moderatora
Dnia 2017-10-31 o godz. 08:02 ~Czesio napisał(a):
> 25 lat GPW i DZIESIEC LAT CHUDYCH dla drobnych nie z ukladow okradanych
> Zgłoś do moderatora
> Dnia 2017-09-03 o godz. 13:43 ~Czesio napisał(a):
> > Czas to zmienić i oczyścić GPW z oszustów
> > REWOLUCJA NA MIARE GESLEROWEJ  INACZEJ nowy plan MORAWIECKIEGO PRZYNIESIE marny efekt na lata i skorzystają przy korycie ......
>
> Moze w przyszlm tygodniu albo sie zapisze do ukladu ??

Zlodziej na zlodzieju i oszus za oszustem doprowadzaja gielde do ruiny z chciwosci a co za tym idzie przszlych Polakow ktorzy mieli miec przyszlosc z OFE a wkrotce z PPK ale jak ??pytanie do rzadzacych obecnych bylych i przyszlych jak Panie Panowie

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
GPW -5,07% 43,05 2020-10-30 17:00:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.