Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  1,59 zł , zmiana od tamtej pory: 0,00%

25.08.2021 również i moja skromna skarga dostąpi tego zaszczytu

Zgłoś do moderatora
żeby przed polskim sądem powalczyć o sprawiedliwość.
Wiem, że tam są setki różnych sygnatur w tej samej sprawie- i wiem, że będzie to na swój sposób traktowane zbiorowo. I jeśli tylko 1 % przyłożyłem do właściwej decyzji WSA czy następnie NSA - to i tak walka miała sens i czuję się zaszczycony, że byłem po właściwej stronie!!!!!!!
A o odnośnie Pinokia - ciekawy był ten artykuł o "rozpierzchnięciu się" współpracowników polskich żołnierzy w Afganistanie... Co za niezwykła klasa, empatia i zrozumienie sytuacji - aż sam przecieram oczy ze zdumienia! ( ale Ideę Bank wiedzieli jak załatwić ! ):

wiadomosci.radiozet.pl/Polska/Polityka/Mateusz-Morawiecki-o-Afganczykach-pracujacych-dla-Polski.-Rozpierzchli-sie?fbclid=IwAR1JuEimmpgBj9naNmESMe65UQQC_00H0pkYgBnSKXWWJcYRFCeSoIIN2vQ

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

Zapisz się na bezpłatny newsletter Bankier.pl
[x]
IDEABANK 1,15% 1,59 2020-12-30 17:00:00