Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  1,55 zł , zmiana od tamtej pory: -46,97%

21 wrzesnia sadny dzien

Zgłoś do moderatora
To ostatni dzień w którym można się wysypać żeby środki zaksięgowały się 23 i można było z nich złożyć zapis na akcje dodatkowe. Wiec jestem bardzo ciekawy jaki poziom zakończy sesje. Z jednej strony stadko Ynwestorów którzy chcą sprzedać jak najdrożej żeby zapisać się na zapis dodatkowy a po drugiej stronie stadko Inwestorów którzy chcą odebrać akcje ale po jak najniższej cenie. Zobaczymy których jest więcej i komu szybciej pęknie guma w spodniach. Jedyne czego możemy być pewni to że będzie arcy ciekawie.

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

Zapisz się na bezpłatny newsletter Bankier.pl
[x]
H4F -0,48% 0,82 2021-07-30 16:36:15