Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  44,55 zł , zmiana od tamtej pory: 21,21%

2023 wg Trigona - 150M

Zgłoś do moderatora
Z piątkowego daily: "Zapowiedź rekordowego wyniku w 4Q’22 nie jest dla nas zaskoczeniem. W naszych prognozach mamy uwzględnione 32mln PLN zysku netto w przyszłym kwartale. Każdy kolejny kwartał 2023 roku powinien być coraz lepszy, a w całym 2023 spółka powinna zarobić ok .150mln PLN. Pozytywnie odbieramy przyspieszenie w pozyskiwaniu nowych klientów, co wydłuża żywotność generowania wyników z projektu bankowego."

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
VOTUM 1,50% 54,00 2023-01-27 17:02:55
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.