Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  2,87 zł , zmiana od tamtej pory: 119,51%

2020-09-01 jednostkowy - - publikacja jednostkowego raportu półrocznego

Zgłoś do moderatora
Ktoś wie dlaczego w "kalendarium" brak tego wpisu? wydaje sie ze na "bankierze" mają słabą rzetelność informacji wydarzeniach spółek. Wcześniej był raport którego nie było. Teraz nie ma raportu który ma być...
  • 2020-09-01 jednostkowy - - publikacja jednostkowego raportu półrocznego Autor: ~świeżak

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
PROVIDENT 7,69% 6,30 2022-02-21 16:42:38
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.