Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  15,02 zł , zmiana od tamtej pory: -18,11%

200mln euro - Qgen

Zgłoś do moderatora
Mogą zrolowac przez panstwowe agencje i po części spłacac ze sprzedazy złomu. Fakt pominalem to w rachunkach, ale nadal akcja warta byłaby ok 25zł. A mamy 40% nizej. Nie masz juz co robic tylko wyciagasz by zadac cios ponizej pasa? Pa krotcy, teletubi mowia papa. Akcja kupujemy w lutym jak najwiecej by nie dac sie rozegrac Kenobi, ktory bedzie chcial odkupic bo manipulacji na greenx

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
PKPCARGO 1,65% 12,30 2022-05-23 17:00:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.