Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  0,11 zł , zmiana od tamtej pory: -37,43%

200 baniek akcji a jaka wartość

Zgłoś do moderatora
Ile są warte te akcje? Tyle ile za nie zapłacicie... Ci co mają to je przecieniają a ci co nie mają nie doceniają... Najlepsi są Ci co ich nie chcą mieć, bo nie mają problemu... Chciwcy twierdzą ze nie zarobią milionów.. Jaka jest obecna kapitalizacja.... Aha ale bez akcji nowych.... Zbierajmy więc dalej... Gad sejf de leszcz... Autodestrukcja nadchodzi. End sztacjon. Ausztajgen.
  • 200 baniek akcji a jaka wartość Autor: ~Jutrorypnie

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
LAURENPES -2,06% 0,07 2022-05-17 10:18:31
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.