Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  36,10 zł , zmiana od tamtej pory: 6,09%

20 złotych powinno utrzymać, niżej nie spadnie, wtedy można kupić

Zgłoś do moderatora
kupić po 20 zł i zagrać pod odbicie na 30 zł
teraz strach dotykać
byłem dziś w CCC obsługa z nudów pudełka przekładała i to przy promocjach co powinno być dużo ludzi a koszty coraz większe
  • 20 złotych powinno utrzymać, niżej nie spadnie, wtedy można kupić Autor: ~CCC

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

Zapisz się na bezpłatny newsletter Bankier.pl
[x]
CCC -2,49% 38,30 2023-02-07 17:03:25