Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  1,59 zł , zmiana od tamtej pory: 0,00%

20 zł odszkodowania w 2021 a 40 zł w 2030 roku!

Tak, tak - Moi Ukochani Pisowcy!
WSA - Zero z Godzillą gdyby był inny wyrok - zesłaliby tą trójkę sędziów nie do Bialegostoku ale na Syberię! Piszę to świadomie, gdyż powszechnie wiadomo o zsyłkach niepokornych prokuratorów!
NSA - obawiam się, że z uwagi na brak praworządności w Polsce ( to nie są moje słowa ale słowa TSUE ) wyrok będzie podobny.
I wtedy walka się zacznie na całego - w sądach europejskich gdzie będzie spełnione kryterium niezależności, bezstronności i obiektywizmu oraz profesjonalizmu - ta kwota powyżej po uwzględnieniu odsetek ustawowych w roku 2030 jest całkiem realna.
Sam temat resolution kwotowo to mały pikuś - tylko 1,59 zł za akcję + odsetki. Ale do tego dochodzą działania na szkodę spółki w latach 2018-2020 - ja wyceniłem łacznie w skardze do WSA je na ponad 18 zł.
Drugi temat - PEKAO na krzywdzie 70 tys. Polaków zarobił biorac pod uwagę wartość bieżącą inwestycji NPV wg moich obliczeń również przedstawionych do WSA 3 mld zł - czyli Panstwo na taką kwotę nas wywłaszczyło a żałowało skromnych sum odszkodowania, przynajmniej nawet nierynkowej rekompensaty!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

Zapisz się na bezpłatny newsletter Bankier.pl
[x]
IDEABANK 1,15% 1,59 2020-12-30 17:00:00