Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  3,62 zł , zmiana od tamtej pory: 90,06%

- 20 procent od wezwania , a to dopiero poczatek !

Zgłoś do moderatora
Nie umiecie zarabiac, jestescie golasami i dawcami kapitalu. Dawali wam 4,5 zl - nie chcieliscie . Oddacie ze 2 zl nizej od tego wezwania. Nie umiecie sluchac, jestescie bunczuczni. Uwierzyliscie naganiaczom na wzrosty. Mysleliscie, ze jestescie madrzejsci od grubych ryb, ktore oddaly w wezwaniu haha. Teraz swieta bedzie zapelniac wam mysl o powiekszajacej stracie. W nowy rok wejdziec ze strata.

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
MOSTALWAR 2,38% 6,88 2021-01-26 17:00:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.