Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  8,00 zł , zmiana od tamtej pory: -2,50%

2 tygodnie do odpału! Będzie GRUBO

Zgłoś do moderatora
Nadchodzący tydzień będzie szarpany , bo idą raporty. Natomiast ostatni tydzień marca to gra pod przyszłość! PiS odpuszcza zielonej energii, UE sypie , nowe programy Blokowisko+ , Farma+. Ale najważniejsze czy już w kwietniu wchodzimy na główny. Jeszcze w marcu info o GPW to 12-15 Zeta. Bardzo szybki poziom to 20-23zl. Dalej to wyniki i sprzedaż kolejnych farm. Słonko świeci CZUĆ MOC!!!!!!
  • 2 tygodnie do odpału! Będzie GRUBO Autor: ~Prezes

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
COLUMBUS 4,00% 7,80 2023-06-01 17:03:41
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.