Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  2,66 zł , zmiana od tamtej pory: -53,38%

2 połowa roku będzie kiepska. Zysk ponizej 5mln kapitalizacja 150mln :/

Zgłoś do moderatora
Niestety ale na to się zapowiada, że spółdzielnia wcisnęła wam bajki o dziesiątkach milionów zysku, tymczasem część umowy o wartości 13mln która została zrealizowana w pierwszym półroczu dała zaledwie 2,xx mln zysku.
To ile da kolejne 2x z umowy? Będzie te kilkadziesiąt mln o których tak pisaliście? Otóż nie - nie będzie kilku dziesiątek mln zysku, nie będzie nawet jednej dziesiątki ani jej połowy. Będzie poniżej 5mln.
Siłą rzeczy skoro 13mln EUR z umowy dało około 2mln zł zysku okolice 25mln EUR nie ma prawa dać więcej jak 5mln.
Ale banda się obłowiła tym razem na początkujących wciskając im kity.

Pozdrawiam
  • 2 połowa roku będzie kiepska. Zysk ponizej 5mln kapitalizacja 150mln :/ Autor: ~Deniro

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
POLARISIT 0,00% 1,24 2022-05-23 14:37:39
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.