Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  0,65 zł , zmiana od tamtej pory: -11,09%

2 inwestorów w INVENTIONMED ! kierunek 10 pln

Zgłoś do moderatora
INVENTION Med duży potencjał wzrostu! Dotacja rządowa ponad 16,3 mln o ktorej mowił vce minister funduszu i rozwoju regionalnego plus rozliczenie projektu tutotderm 3,5 mln lacznie da ...40 gr zysku na akcję a obecnie kurs ok 0,95 w odbil od dna a max w maju 2020 to ok 2,94 zł.
C/WK w okolicach 1,5 . Porownujac ten wskaznik do innych spolek w tym nawet do blizniaczej MedApp jest do zrobienia nawet 10 x a do wielu innych spółek jeszcze większy potencjał do wzrostu ! !
Spółka nabiera tempa rozwoju, pozwolenie na budowę 4-ro kondygnacyjnego biurowca w ktorym bedzie MEDYCZNE CENTRUM SZKOLENIOWE VR+AR z podwujną imersją z roznych dziedzin medycyny: dermatologia, kardiochirurgia, neurochirurgia, anatomia, rechabilitacja, uzyskane pozwolenie na budowe oraz pierwsi podwykonawcy wybrani przez GW TARPOL.

W radzie naukowej profesorowie nauk medycznych, dr Ambroziak. Prof Zegarska ponad 10% udzial, dr Ambroziak pod 5% oraz prof. Lidia Rudnicka. Równiez w radzie nadzorczej. To gwarancja sukcesu inwestycji.

INVENTIONMED wchodzi prawdopodobnie w gry VR, czekamy na stanowisko i informacje ze spolki po oficjalnej rekrutacji programisty z branży gier VR --> Gameplay Designer.
Wartość budowy przywyższa obecną kapitalizację społki co tylko potwierdza potencjał do wzrostu. Spółka nie ma zobowiązań w bankach, na bieżącą działalność ma pożyczkę od swojego prezesa co rowniez dowodzi o wierze w biznes.
W portfelu ma ponad 40% udział w SOFTBLUE tj. 38 mln akcji warte ok 15 mln (11 października debiut serii F w obrocie ale kurs jest ponizej wartosci ksiegowdj wiec bedzie z czasem wracal zprzed spadkow spowodowanych podaza nowych akcji). Wartosc ksiegowacSoftblue ok 61 groszy a samych dotacji w ostatnim czasie dostala spolka na ponad 10 gr na akcje co poka,uje, zs realna wartosc pakietu akcji SBE jest warte pod 30 mln zl.
Wybudowany biurowiec będzie warty z dzialką ponad 50mln zlotych czyli wiecej niż obecna kapitalizacja, jak go "uzbroją" będzie warty ok. 2 x tyle.

Z produktami Tutorderm oraz strzykawka prowadzą rozmowy z CROMA PHARMA oraz CUTERA INC i podpisane umowy o wspolpracy i poufności.
Głównym akcjonariuszem INVENTION jest SOFTBLUE. Mają ponad 50% udział.

Grupa SOFTBLUE zaangażowana bylo oprocz Letus Capital rownież w LABOCANNA. Wzrost w swoim czasie na tych spółkach był od 6000% do ...30000 %!!
Czy na INVENTION będzie podobnie ?

INFO najnowsze pozyskali 2 investorow zagranicznych kupili 5,3 mln akcji po 1,146 pln. Kasa idzie na rozwój nowych projektów oraz potdncjalne akwizycje. Może coś zwiazanego z branżą gamingową soro zatrudnili podobno programiste z branży gier VR?

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
INFOSCAN -1,87% 0,58 2021-12-08 10:38:23
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.