Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  4,82 zł , zmiana od tamtej pory: -17,01%

2,9 mln zł straty netto we wstępnych szacunkach w III kw. 2018 r.

Zgłoś do moderatora
XTB to założony w 2002 roku dom maklerski. Jest jednym z wiodących europejskich brokerów CFD oraz największym polskim brokerem notowanym na GPW. XTB zapewnia inwestorom dostęp do ponad 3000 instrumentów pochodnych na waluty, kryptowaluty, indeksy, akcje, surowce, obligacje i ETFy. W ostatnim komunikacie spółka podała, iż szacuje 2,9 mln zł straty netto, co jest znacznie gorszym wynikiem w porównaniu z III. kw. 2017 r. (31,3 mln zł zysku netto). Skonsolidowany zysk netto wyniósł w III kw. 6,2 mln zł, a zysk z działalności operacyjnej...

https://comparic.pl/xtb-29-mln-zl-straty-netto-wstepnych-szacunkach-w-iii-kw-2018-r/
  • 2,9 mln zł straty netto we wstępnych szacunkach w III kw. 2018 r. Autor: kwfx

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
XTB -1,96% 4,00 2020-02-27 17:00:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.