Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  50,40 zł , zmiana od tamtej pory: -0,40%

2,9 mln.Euro..700 tys. czas do wczoraj wkrótce INFO !!!

Zgłoś do moderatora
Na mocy zawartej Ugody Kuu Hubb zobowiązała się do dokonania przelewu na rzecz Spółki :


1. Kwoty 750.000 euro w terminie do dnia 6 października 2020 r. tytułem płatności kwoty głównej zobowiązania, wynikającej z płatności miesięcznych rat za miesiące od kwietnia 2019 r. do listopada 2019 r., z tym, że rata za miesiąc listopad 2019 r. wyniesie 50.000 euro. Płatność zostanie dokonana na rachunek bankowy fińskiej kancelarii prawnej obsługującej Spółkę, o zaksięgowaniu na rachunku bankowy ww. kwoty, Spółka poinformuje odrębnym raportem bieżącym ESPI,
  • 2,9 mln.Euro..700 tys. czas do wczoraj wkrótce INFO !!! Autor: ~pewniak

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
CHERRY -1,57% 50,20 2020-11-23 17:02:28
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.