Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  7,30 zł , zmiana od tamtej pory: 11,37%

2,8 mln euro dla Bosia z Europejskiego Banku Inwestycyjnego

Zgłoś do moderatora
Bank Ochrony Środowiska (BOŚ) uzyskał grant z Europejskiego Banku Inwestycyjnego (EBI) dla projektu "BOŚ Bank na rzecz zwiększenia efektywności energetycznej", podał BOŚ. Bank będzie mógł w okresie kolejnych 3 lat korzystać z grantu o wartości 2,8 mln euro. Projekt jest finansowany przez EBI w ramach unijnej inicjatywy ELENA.

https://alebank.pl/bos-28-mln-euro-z-ebi-na-projekt-zwiekszenia-efektywnosci-energetycznej/?id=403014&catid=27735&cat2id=18916

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
BOS 1,25% 8,13 2022-12-02 17:00:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.