Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  0,16 zł , zmiana od tamtej pory: -7,17%

1pln za 12gr?

Zgłoś do moderatora
A jak!

Przypominam o perełce ObserwatoRa, czyli spółce Rank Progress.
RNK ma c/wk 0,12 oraz c/z ok. 3, co czyni spółkę najlepszym walorem na GPW pod kątem wskaźników. Do tego znikome ryzyko i wysoce ponadprzeciętna stopa zwrotu powoduje, że jest to aktualnie najlepsza okazja inwestycyjna na GPW.
ObserwatoR wspominał, że zakończył się okres akumulacji i walor będzie grzany w najbliższym czasie.

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

Zapisz się na bezpłatny newsletter Bankier.pl
[x]
GETINOBLE -0,94% 0,15 2022-09-29 17:00:00