Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  1,94 zł , zmiana od tamtej pory: 0,00%

18zł "za czas oczekiwania | inna wizja rozegrania POKERA!

Zgłoś do moderatora
A może przedstawione przez "Mirosława" 18 zł "za czas oczekiwania", które jak mniemam, ma dać wykupienie win dla umoczonych w malwersacje - spokój na lata. Inną wizję.....
Może najpierw załatwimy im bransoletki i lata na spacerniaku, a resztę wartości dla akcjonariatu z firmy PETROLINVEST, odbierzemy sobie sami? I wtedy sprawdzimy, czy to będzie tylko 20 zł? A może nastąpią jakieś konfiskaty i te 18zł to będzie bonus z nich?

Kiedy rozgrywka zaczyna robić się ciekawa, chcą passować. Zagrajmy w POKERA do końca - i sprawdźmy karty.

Pozdrawiam Xior.

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
PETROLINV 46,97% 1,94 2017-06-28 17:04:44
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.