Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  7,98 zł , zmiana od tamtej pory: 21,17%

18.01 kolejne spotkanie i co się stanie ?

Zgłoś do moderatora
NIC.
Nowa minister z Czech spotka się z partyjną minister Moskwą by zapoznać się z tematem.
Wysłucha dobrych propozycji powtarzanych od pół roku i na tym się skończy.
Minister Moskwa pełna wiary w sukces wróci do Polski i będzie przekonywać wszystkich o "ostatnich szczegółach" ugody :DDD

Tymczasem wszyscy wiedzą, że jeżeli negocjacje trwają tak długo to strona starająca się o ugodę a więc Polska, musi zaproponować lepsze warunki. Wycieczki do Pragi by po raz kolejny przedstawić te same warunki jest tak skuteczna jak zapowiedzi Glapińskiego o za niskiej inflacji.

Jeżeli Polska a w tym przypadku PGE nie zaproponuje znacznie większej kwoty niż 50 mln EUR to nic z tego nie będzie. Czy 75 mln EUR będzie wystarczającą kwotą ? Tego nie wiadomo ale wiadomo, że za 50 mln EUR ugody nie będzie.

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
PGE 1,47% 9,67 2022-05-20 17:01:27
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.