Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  19,98 zł , zmiana od tamtej pory: -12,31%
17 sesji i góra. We wtorek 23 sierpnia. zgodnie z moimi przewidywaniami dzis lekki plus w poniedziałek prawdopodobnie też i dopiero we wtorek dół ale przez najbliższe 7 sesji wielkich spadków nie będzie . Dopiero spadki zaczną się we wtorek 9 sierrpnia
  • 17 sesji Autor: ~And123
  • Re: 17 sesji Autor: ~Pershing
  • Re: 17 sesji Autor: ~And123

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.