Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  7,09 zł , zmiana od tamtej pory: -4,09%

156 tyś wyświetleń

Zgłoś do moderatora
156 tyś wyświetleń https://www.youtube.com/watch?v=dxsygPVTD9w

"Zarząd Emitenta informuje, że od dnia udostępnienia na platformie Steam, tj. 10 sierpnia 2020 roku, gra Drill Deal: Borehole Alpha została pobrana ponad 75 000 razy. Ponadto Zarząd Emitenta informuję, że sama gra Drill Deal cieszy się bardzo znaczącym zainteresowaniem graczy. Na dzień dzisiejszy, na wishlistę Gry zapisanych jest ponad 13 000 osób. W ocenie Emitenta, są to bardzo dobre wyniki, zważywszy, że nie rozpoczęły się jeszcze działania promocyjne dotyczące Gry."

Groszowa spółka czeka na wystrzał

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
FOREVEREN 0,00% 6,80 2021-11-29 17:00:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.