Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  3,70 zł , zmiana od tamtej pory: 22,70%

15 mn zł gotówki wpłynie do Spółki

Zgłoś do moderatora
Walne Zgromadzenie zatwierdziło sprzedaż Ośrodka Barbarka w Świnoujściu za 15,3 mn PLN - w ciągu miesiąca gotówka ma wpłynąć do spółki. Warto pamiętać, że Interferie sprzedały 1 z 7 hoteli, a kapitalizacja całej spółki to tylko 54mn PLN.
Nic dziwnego, że KGHM dokupuje akcje...spółka zdołowana, ale cierpliwi zarobią

jestem cierpliwy
lubinek7@o2.pl
  • 15 mn zł gotówki wpłynie do Spółki Autor: ~lubinek7

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
INTERFERI -0,87% 4,54 2020-11-26 16:48:48
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.