Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  42,40 zł , zmiana od tamtej pory: 24,53%

14 listopad 2022 r. publikacja raporty za IIIQ sp. Drago.

Zgłoś do moderatora
Drago entertainment sprzedał w ciągu 72 godzin od premiery na platformie Steam około 15 tys. sztuk gry "Food Truck Simulator" - poinformowała spółka w komunikacie. Koszty wytworzenia gry wyniosły 950 tys. zł i zostały zwrócone w ciągu 54 godzin od pierwszej sprzedaży.
Czyli co najmniej 400 tys. zł. netto sp. Drago zarobiła w ciągu 54 godzin, to ile możemy się spodziewać w raporcie za IIIQ 22 zysku netto, ok. jednego miliona zł.?. Przypomnę, że premiera gry Food Truck miała miejsce w dniu 14.09.2021 r., jeszcze 16 dni do końca września gra się sprzedawała, co ma wpływ na wynik IIIQ.
Czekamy cierpliwie na raport, może nas mile zaskoczyć.

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
DRAGOENT 2,13% 52,80 2023-02-07 11:11:20
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.