Forum Giełda +Dodaj wątek

14.01.2010 dniem prawdy

Zgłoś do moderatora
Dzisiaj się okaże z czym tak naprawde mamy do czynienia,dużo wpisów za spadkami,ale tyle samo a może i więcej za wzrostem.Moim zdaniem ta spółka jest dwa razy więcej warta,ale działa tu jakaś siła o jakiej chyba nikt nie ma pojęcia,nawet najwięksi analitycy(oczywiście nie pisze tu o tych pseudoforumowych-gumowo-elastycznych chodziko-łazikach).Wszedłem pare miesiecy temu na pewniaka za 4,78 i od tej pory czekam(bez usredniania-za dużo tego kupiłem) i dane mi bedzie w koncu zrealizowac zyski.Tylko trzeba sie pozbyc panikarzy,bo na GPW nie egzystuje firma o lepszych fundamentach ani horyzontach,gram od 7 lat i pierwszy raz tak długo trzymam walor.Ludzie trzymajcie zwieracze!!!Będzie bogato i dostatnio!!!
  • 14.01.2010 dniem prawdy Autor: ~hb fan

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
BEDZIN 4,87% 14,00 2019-12-12 15:32:18
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.