Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  0,03 zł , zmiana od tamtej pory: 73,85%

130 mln za E-bus, 225 mln Jaworzno czyli ponad 350 mln a to

Zgłoś do moderatora
Czy całość to nie wiadomo ale będą pieniądze w grupie na ratunek i to się liczy bo jak PBG padnie to i Rafako będzie do unicestwienia wszak to na obecną chwilę jedna całość. Trzeba utrzymać harmonogram spłaty bo na to jest jeszcze 10 lat jak wynika z zawartej z obligatariuszami umową. Także bieżącą kasa z zakończonych kontraktów da czas na sprzedaż zbędnych aktywów i nieruchomości w rozsądnej cenie a nie na szybko pod presją postawionym cwaniaczków.

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
PBG -17,82% 0,05 2021-04-07 12:57:26
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.