Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  6,01 zł , zmiana od tamtej pory: 0,00%

123 złote za 1 akcję Elektrimu

Zgłoś do moderatora
Tu nie chodzi o to że czekamy na jakieś zaproszenie do kasy !! Nigdy żaden Elefant nie zaakceptował ochłapu czy nastawiania kapelusza po niecałe 8 złotych w wezwaniu . Po wyjściu z upadłości i wygraniu trójporozumienia co potwierdził Piskorz i Solorz potwierdzając że miał dobrego nosa do Elektrimu , nikt nie weźmie ze stołu czy jak piszesz z kasy 20 albo 30 złotych . To nie o to chodzi . Minęło ponad 10 lat a pozorowanie przez zarząd i radę nadzorczą problemów finansowych Elektrimu budzi jedynie uśmiech na twarzach drobnych akcjonariuszy a teraz również na twarzach kancelarii które nas obsługują i redaktorów naczelnych , którzy przymierzają się do opisania całego mechanizmu wyprowadzania majątku , utajniania umów , pozorowania ...itd
123 złote na tyle została wyceniona 1 akcja Elektrimu w 2017 roku . Nie jest to wyliczenie życzeniowe tylko pełna argumentacja i wyliczenia gdzie 2+2 = 4 . Każdy składnik majątku jest przez nas skrupulatnie wyceniony odpowiednią metodą co oczywiście jest udokumentowane .
Dlatego dziś na zaproszenie do kasy nikt nie czeka . Elefanty - Tytanowcy czekają na godziwy wykup swoich akcji po 123 złote za walor albo powrót na GPW ale uwaga!!! powrót ze wszystkimi składnikami majątku do Elektrimu bez przepisania , użyczenia , przekazania , ukrywania ... to już przerabialiśmy i przymykaliśmy oko na to wszystko w obawie przed złymi obligami , Vivendami i Deutschami dzisiaj wiemy że Solorz wykorzystał tamte zabiegi również przeciwko nam ale tego nie odpuścimy . Dozgonnie nie odpuścimy a jak trzeba będzie to dołożymy do każdej akcji żeby udowodnić to draństwo i niegodziwość , zachłanność i tą dużą łyżkę czy chochlę którą Solorz zaraz się obleje i niepotrzebnie poparzy .

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
ELEKTRIM -11,88% 6,01 2008-01-10 16:29:47
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.