Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  11,05 zł , zmiana od tamtej pory: -8,60%

123 mln zł na dywidendę za 2020r. płatne w lipcu br.

Zgłoś do moderatora
wychodzi 3 zł na akcje, 27% z obecnego kursu, nie 3 czy 5% lub jak nie którzy nawet mają stratę bo odpisy..... Największa dywidenda na GPW. Składa się na to 60 mln na skup (gotówka czeka w kasie) i 63 mln netto zysku za 2020r. Takie są fakty. Gratulacje dla prezesa Hoffmanna. :-)

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

Zapisz się na bezpłatny newsletter Bankier.pl
[x]
LENTEX -1,46% 10,10 2021-08-03 15:45:56