Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  0,21 zł , zmiana od tamtej pory: 52,38%

12 maja wyniki kwartalne

Zgłoś do moderatora
Za nieco ponad tydzien wyniki za I kwartał będą one istotne w kontekście tego czy Marka nadal zarabia na podstawowej działalności.
Natomiast odnośnie aktywów raport za I kwartał będzie miał znaczenie informacyjne ale dopiero w połączeniu z rapotem biegłego za 2016 rok (nie wyobrażam sobie aby biegły nie zrobił korekty)
Tym samym raport za I kwarał
1. będzie istotną informacją o tym czy spółka wyrabia na koszty
2. będzie istotną informacją o kosztach kwartalnych (co prawda większość kosztów miała zejść od 1 marca ale będzie można to skorygować we własnym zakresie mając wiedzę nt. liczby pracowników na koniec I kwartału)
3. raport za I kwartał będzie istotnym mostem dla informacji o aktywach w połączeniu z raportem za 2016 rok (zbadanym przez biegłego)
4. będzie też informacją o kwartalnych przychodach bo to one są odniesieniem dla całej reszty.

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
MARKA 0,00% 0,32 2025-11-25 11:00:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.