Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  5,80 zł , zmiana od tamtej pory: 47,59%

107 000 000 DO KASY ELEKTROBUDOWY---PIĘKNIE MOŻE EMISJI NIE .......

Zgłoś do moderatora
PRZECZUWAŁEM ŻE TO TAK SIĘ SKOŃCZY NA DNIACH BEDZIE NASTĘPNA UGODA Z TAURONEM I 12 500 000 TEŻ WRÓCI PIĘKNIE ,BĘDĄ NASTĘPNE MEGA KONTRAKTY , I JESZCZE TYLE KONTRAKTÓW DO ZAMKNIĘCIA W 2019 R

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
ELBUDOWA 3,13% 8,56 2019-11-15 13:16:22
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.